KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9658274

nr 965 8274

Akvarell

Oidentifierad konstnär, ryssland, signerad, 94, Stilleben, motivet: 73x53

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 juni 2015
kl 18:36:13

28/5 21:24:50 1      Vinnande bud